Banner

Banner

Titulli Shaolin Gang - Andrra Purple
Ndëgjuar 72,556
Shkarkuar 173
Pëlqyer 769
Publikuar 11/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/AndrraPurple

Lyrics: Shaolin Gang
Music: Benihana Boy
Mix/Master: Florent Boshnjaku

Connect with Shaolin Gang:
https://www.instagram.com/bluntandreal
https://www.facebook.com/bluntandreal

Andrra Purple

Ref:
Buss Down thoben dridhe yea yea
Buss Down shake it dridhe dridhe aha
Buss Down thoben dridhe yea yea
Buss Down make it rain me 100she aha


Verse:
Hajde shake that ass
N’ty e gjuj ni check
Hajde thirre shoqen
Boni bashk lek
Une t’qoj n’kolexh
Ti veq shake that ass
Zgjidhe cilin det
Qaty hajna bashk peshk

Qanta Ysl veq per ty
Parfumi prej parajse o veq per ty
Ky shofer o veq per ty
Sbon me hec n’kam nah ni zoje si ti
N’kat t’fundit jem’ veq na dy
Champagne jem’ t’pite edhepse mesdite
Huna jote shume po hargjit
So problem xhepi jem o gjithe i fryte


Ref:
Buss Down thoben dridhe yea yea
Buss Down shake it dridhe dridhe aha
Buss Down thoben dridhe yea yea
Buss Down make it rain me 100she aha


Verse:
Ja blej ni qante
Ja blej 2
Ja blej 3
So mu qudit
Po lujna golf
Dhipi m’flladit
Jem’ tu pi gin
Swagg-i on fleek

N’penthouse na ki perdite
N’jacuzzi 5 dhipa une tu i bo skib
Qyky rabi tbon super skib
Percocet pills mki mu tu marre per dite
Andrra purple shoh dite per dite
Wake up numro lek same shit qdo dite
Ora jem thot im the shit
Ti je mize m’vjen permas cuz im the shit


Ref:
Buss Down thoben dridhe yea yea
Buss Down shake it dridhe dridhe aha
Buss Down thoben dridhe yea yea
Buss Down make it rain me 100she aha
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store