Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Ndjeva mall
Ndëgjuar 2,844,938
Shkarkuar 1,515
Pëlqyer 19,904
Publikuar 15/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Instagram : https://www.instagram.com/shkumbinismaili1
Facebook : https://www.facebook.com/shkumbinismailiofficial
Listen : https://backl.ink/80828721
Web : http://shkumbinismaili.com/

Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili
Arranged by : Shkumbin Ismaili
Video : Max Production
2019 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili


NDJEVA MALL

Sa shume gjera ne jete kalova
sot unë ndjeva mall
kot mendoja se te harrova
te kujtoj unë hiç pa ndal...

Si tja bej unë me ty
si tja bej une sot
pa te pa njehere me sy
smund te rrij unë dot

Ref:
Kudo jam ngado qe shkoj
ne zemer te mbaj
jo nuk dua me te vuaj
sdua me te qaj

Kudo jam ngado qe shkoj
ne zemer te mbaj
jo nuk dua me te vuaj
sdua me te qaj

Sa shume gjerat kane ndryshuar
nuk jane si athere
sa me shume qe po largohem
aq me shume malli me mer

Si tja bej unë me ty
si tja bej une sot
pa te pa njehere me sy
smund te rrij unë dot

Ref:
Kudo jam ngado qe shkoj
ne zemer te mbaj
jo nuk dua me te vuaj
sdua me te qaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store