Banner

Banner

Titulli Marseli ft. Eri Qerimi - Senorita
Ndëgjuar 520,059
Shkarkuar 6,796
Pëlqyer 8,402
Publikuar 15/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Artist : Eri Qerimi ft. Marseli - Senorita
Music & Lyrics : Eri Qerimi
Video : TheDirectorEXH
Production by. Empire
Publisher: Almus Music

Marseli performing his official single featuring Eri Qerimi.
All rights are reserved © Eri Qerimi, Almus Music!

Follow: https://www.instagram.com/eriqerimi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store