Titulli Landi Roko x Florian Tufallari x Eri Qerimi - Brune Bjonde
Ndëgjuar 162
Shkarkuar 38
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Landi Roko x Florian Tufallari x Eri Qerimi - Brune Bjonde - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store