Banner

Banner

Titulli Eni Koci - Sekreti
Ndëgjuar 702,773
Shkarkuar 10,366
Pëlqyer 4,567
Publikuar 19/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
https://smarturl.it/Sekretii

Produced by: Genc Prelvukaj
Melody & Lyrics : Eni Koci
Video : Black Fish Entertainment
Guitar : Astrit Stafa
MUA : Adelina Kastrati

Lyrics:

Ai mthot te du
Jeton per mu
Baby you know na jena njesoj
Shkojm sa me larg ti edhe une
Asgje sna duhet se na kena shume
Vec pak me dit se sa te du
Vec pak me dit sa vlen per mu
ajajaa come be my babe come here tonight

Love me
Hape zemren tende
Love me
Celsin e zemres e ke ti
Nje ne nje milion
Ndjenjat mi pushton ti (x2)

Te ndjej ne cdo rrahje zemre
Te dua gjithmone per vete
E gjejm na sekretin, e kemi dhe celsin
E hapin ne deren e dashnise
Je ti, emri me i bukur je ti
Melodia e shpirtit je ti
Cdo dite me shume une te dua
ti e di

Love me
Hape zemren tende
Love me
Celsin e zemres e ke ti
Nje ne nje milion
Ndjenjat mi pushton ti (x2)
Hair : X Sallon
Styling : Dejzi Dresses & 4G
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store