Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Dallaverxhike
Ndëgjuar 258,653
Shkarkuar 426
Pëlqyer 999
Publikuar 16/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Dallaverxhike - Sefe Duraj
✅Abonoje Kanalin: http://smarturl.it/GMusicAbonohu

ⓕ FB Gmusic: http://smarturl.it/GmusicFB
☮IG Gmusic: http://smarturl.it/GmusicIG
🔔 Ndeze zilen dhe merr kenget e reja :)

Video: Gmusic
Producer: Gmusic

#Gmusic #SefeDuraj #Dallaverxhike
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store