Titulli Sefe Duraj - Zemra po tlyp ty
Ndëgjuar 1,422
Shkarkuar 140
Pëlqyer 6
Publikuar 14/12/2022

Texti i këngës

Sefe Duraj - Zemra po tlyp ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store