Titulli Sefe Duraj x Adelina Spahiu - Te dua qdo dit
Ndëgjuar 217
Shkarkuar 23
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Sefe Duraj x Adelina Spahiu - Te dua qdo dit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store