Banner

Banner

Titulli Greta Koci - Per ty po pi
Ndëgjuar 745,579
Shkarkuar 7,290
Pëlqyer 4,977
Publikuar 02/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes
👉 http://smarturl.it/GretaKociPertypopi
TIDAL: 👉 https://tidal.com/browse/album/120156894
Greta on Instagram: https://www.instagram.com/gretakoci1
Greta on Facebook : https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage

Production By: United Records
Arrangement: #Jimmyonthebeat
Directing by: Juli Lutovac
Violin : Oriald Cerriku
Hair&makeup : Beauty by Eni
Special Thanks: Kantina "Skenderbeu"

#GretaKoci #Pertypopi #Greta #UnitedRecords
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store