Banner

Banner

Titulli B2N ft Paulo - Fund
Ndëgjuar 212,758
Shkarkuar 4,009
Pëlqyer 2,383
Publikuar 08/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music & Lyrics: B2N

Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov

https://www.instagram.com/b2n_beatz

https://instagram.com/paulo__dragaj

https://www.facebook.com/B2N.Beatz

Jam i ulur afer bregut
1 sheshe mbaj ne duar
Qielli dhe ngjyra detit
Me syt e tu me ngjajn mua
Se di se sa gota kam pi
Se di sa cigare kam pi
Dallget qe puthit ranen
Sikur me puthje ti

Kur ke ik kam qajt si fmi
Nuk e di se ku ke shku
Mka marr malli me tpa me sy
A mdon, a mke zevendesuKurr skam dasht me I dhan fund
Kam marr pak, kam dhan shum
Kush ka me tdasht ma shum se un
Ti zemren e ke gur
Mke dhan pak, ke marr shum
Nuk e din se ca ke humb

Kur o dasht me fol
Une kam nejt pa za
I kam mbyll syt
Sikur skam pa
Se skam dasht me tlendu
Edhe kur ke gabu
Prej tmirave tmia
Ke perfitu...
Kush e di se sa zemra ke thy
Mekatet qe ke bo, kan me tu kthy
Shum ma mir dot tjem pa ty
Merre Zemren tane mylle nkasafort
Askujt nuk I duhet ajo akull e ftoht
Dashnia harram tqoft

E ke ndrru nr
e ke ndrru adresen
Si lexon sms
Sma pranon ftesen
Du me e dit a je me naj tjeter
Ku me e dit, Ndoshta Je vetem
Xhelozi jam largu me shoqni
Cdo sakrific e kam ba per dashni
Sta ka ni ty, ca kam ni
Kan me tvra Kan me tvra
Lot e mi
Se tkam dasht pa hile
Tkam dasht sa veten
Ike mle vetem
Ma shkatrrove jeten
Premtimet ku mbetet
Bashk me ty u treten
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store