Banner

Banner

Titulli Fate Berisha ft Hysni Shaqiri - Jepi Fund
Ndëgjuar 81,489
Shkarkuar 112
Pëlqyer 129
Publikuar 19/07/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Muz tex : Genton Studio
Video by : XL provideo LUX
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store