Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj ft Merita Latifi - Potpuri
Ndëgjuar 553,356
Shkarkuar 6,636
Pëlqyer 1,601
Publikuar 15/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
🎧 https://fanlink.to/Potpuri2020--
Video : MProduction
Ork:Ermal Krasniqi
Produced by :MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj

Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #SefëDuraj #MeritaLatifi

© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store