Banner

Banner

Titulli Arilena Ara feat Flori Mumajesi - Doja
Ndëgjuar 4,103,262
Shkarkuar 1,822
Pëlqyer 36,909
Publikuar 19/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Arilena Ara ft Flori Mumajesi - Doja (Official Audio)

Music: Darko Dimitrov
Lyrics: Lindon Berisha
Produced by: Darko Dimitrov
Photography: Ergys Zhabjaku
Graphics: ASHA

Subscribe to Arilena Ara YouTube Channel: http://smarturl.it/ArilenaAraYTAbo
Facebook: http://smarturl.it/ArilenaAra-FB
Instagram: http://smarturl.it/ArilenaAra-IG
Twitter: https://twitter.com/arilena_ara
Official Website: http://www.arilenaara.com

ShqipTube
YouTube: http://smarturl.it/SHQIPTUBE
Facebook: http://smarturl.it/ShqipTubeFCB
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store