Banner

Banner

Titulli Albatrit Muqiqi - Fotografi
Ndëgjuar 153,381
Shkarkuar 5,199
Pëlqyer 1,034
Publikuar 23/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Albatrit Muqiqi - Fotografi (prod.by BiniDiez)
Music - Bini Diez
Lyrics - Fadil Topalli
Video - XL
Produced by - Diez Music


(C) Albatrit Muqiqi 2019.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store