Banner

Banner

Titulli GENA - SHQIPONJA E LIRE
Ndëgjuar 256,671
Shkarkuar 1,332
Pëlqyer 3,126
Publikuar 12/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Subscribe to Gena's channel :
► https://www.smarturl.it/SubscribeGena


-GENA - SHQIPONJA E LIRE (Official Video)

__________________________________

Listen on Spotify / Download on iTunes:
► https://fanlink.to/GenaShqiponjaELire

Bookings 📞 : 00355684675397


Fole Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing


_______________

Connect with GENA:
Instagram ► https://bit.ly/2HeI1Bv
Fanpage ► https://bit.ly/2VUQjrz


Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________

Music by: Gena
Lyrics by: Endrit Mumajesi “Muma”
Arrangement: Vin Veli, Gent Myftaraj
Mix&Master: Marenglen Boja
Choreography: Jonel Asabella
Scenography: Gramos Kacorri
Editing: Sami Leka
Styling: Lorena Brahimaj
M.U.A: Lorel
Video: Max Production
Thanks to: Atelie Enver Malaj, Suvenir Kruja, Tradita Popullore EdliraPublished by : Folé Publishing

_______________


Connect with Endrit Mumajesi "MUMA" :
Instagram ► https://www.instagram.com/mumaofficial/

Connect with Vin Veli :
Instagram ► https://www.instagram.com/vinveli/

Connect with GMAJ7 / Genti Myftaraj :
Instagram ► https://www.instagram.com/gmaj7productions/

Connect with Marenglen Boja :
Instagram ► https://www.instagram.com/marenglen_boja/

Connect with Jonel Asabella :
Instagram ► https://www.instagram.com/jonel_asabella/

Connect with Lorel :
Instagram ► https://www.instagram.com/lorel_makeupartist/

Connect with Max Production :
Instagram ► https://www.instagram.com/maxproductional/

_______________

Linda une ne kete bote
Ne te bukuren Shqiperi
Trima,histori, dhe lote
Gjaku im eshte kuq e zi..

Jo une kurr se kam harruar
Amanet mu ma kan len
Ne kte toke te bekuar
Shqiperine e kemi nene

Refreni
Oooo ooo flututuron Shqiponja e lire
Oooo ooo te t'shohin e krejt le ta din
Oooo ooo flututuron Shqiponja e lire
Oooo ooo me zemer e duam Shqiperine

Gege,e tosk,e arbereshe
Cameri e diaspore
Dhe peng perjet ne zemer
Moj e shtrenjta jone Kosove

Jo une kurr se kam harruar
Amanet mu ma kan len
Ne kte toke te bekuar
Shqiperine e kemi nene

Refreni
Oooo ooo flututuron Shqiponja e lire
Oooo ooo te t'shohin e krejt le ta din
Oooo ooo flututuron Shqiponja e lire
Oooo ooo me zemer e duam Shqiperine

Oooooo ooooo .....
Oooooo ooooo .....

Refreni
Oooo ooo flututuron Shqiponja e lire
Oooo ooo te t'shohin e krejt le ta din
Oooo ooo flututuron Shqiponja e lire
Oooo ooo me zemer e duam Shqiperine

_______________


℗ & © GENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

#Gena #ShqiponjaELire #Fole
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store