Banner

Banner

Titulli Mozzik - Zemra ime
Ndëgjuar 8,032,879
Shkarkuar 7,227
Pëlqyer 116,214
Publikuar 12/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream & Download Zemra Ime by Mozzik:
► https://umg.lnk.to/ZemraIme

Spotify ► https://spoti.fi/2qoaQa7

Instagram ► https://www.instagram.com/mozzik/

Kanal abonnieren► https://zyrk.us/mozzikabo


MUSIK
Text: Mozzik
Musik & Produktion: Rzon

VIDEO
Video & Camera - Entermedia
Regie: Mozzik
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store