Banner

Banner

Titulli ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR
Ndëgjuar 1,971,443
Shkarkuar 15,326
Pëlqyer 17,046
Publikuar 24/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Amor
Music produced: MIXEY MUSIC
Video: IMAGINE FILMS
Melody & Lyrics: Mixey, Enca, Zaza
Make up & Hair: Sellma & Kaci
Zaza's styling: Egzon Kazagiqi

Contact Enca: [email protected]
Instagram: https://www.instagram.com/enca/
Snapchat: encaoops
Facebook: https://www.facebook.com/encamusic
Twitter: https://www.twitter.com/EncaHaxhia

Connect with ZAZA:
https://www.instagram.com/zazaaaofficial
https://www.facebook.com/zazaaaofficial

Connect with Mixey:
https://www.instagram.com/mixeyofficial
https://www.facebook.com/mixeyofficial


All rights reserved MIXEY MUSIC L.L.C
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store