Titulli NAVID ZARDI x ENCA - KALLE
Ndëgjuar 137
Shkarkuar 8
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

NAVID ZARDI x ENCA - KALLE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store