Banner

Banner

Titulli Capital T - 600PS
Ndëgjuar 4,360,890
Shkarkuar 12,676
Pëlqyer 42,096
Publikuar 15/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Capital T - 600PS
Produced By : Jumpa
Mastered By : Lex Barkey
Lyrics By : Capital T
Visuals By : Sekuence


Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

#capitalt #authenticent #onima
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store