Banner

Banner

Titulli GROF - KRUG
Ndëgjuar 215,824
Shkarkuar 4,006
Pëlqyer 6,631
Publikuar 30/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics: Grof
Prod: Dual Vox
Video: Macro Films
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store