Banner

Banner

Titulli GROF - Hala
Ndëgjuar 81,962
Shkarkuar 5,368
Pëlqyer 3,673
Publikuar 05/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics: Grof
Beat: Issam Beats
Rec/mix/master: Dual Vox
Video by: Media Katror
Edited by: Gencer Tatar
Directed by: Irfan Karaabo

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/hala-single/1482939579
Spotify: https://open.spotify.com/album/76G8VXhPn3mWG9NdywNBL8
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/114266492
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store