Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj - Eskorta
Ndëgjuar 1,980,970
Shkarkuar 1,791
Pëlqyer 15,829
Publikuar 06/02/2020

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Genc Prelvukaj
Video : Black Fish

https://www.facebook.com/gencprelvukajkosovo/
https://www.instagram.com/gencprelvukaj/

Special thanx :

Kos Trade
Jagermeister
X Sallon
Minimax Prishtine
Star Hill Hotel
MMA Cosmetics
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store