Titulli Luljeta Shala - 100 zemra
Ndëgjuar 84
Shkarkuar 6
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Luljeta Shala - 100 zemra - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store