Titulli Butrint Imeri ft Nora Istrefi - Dy zemra
Ndëgjuar 182
Shkarkuar 32
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Butrint Imeri ft Nora Istrefi - Dy zemra - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store