Titulli Ylli Demaj x Shpresa Gojani - POTPURI
Ndëgjuar 353
Shkarkuar 29
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ylli Demaj x Shpresa Gojani - POTPURI - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store