Titulli Genta Ismajli ft. Fero - Level Up
Ndëgjuar 186
Shkarkuar 66
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Genta Ismajli ft. Fero - Level Up - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store