Titulli Gold AG ft. Ismet Bexheti - Prej kur ka le dielli -Hamez Jashari
Ndëgjuar 175
Shkarkuar 39
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gold AG ft. Ismet Bexheti - Prej kur ka le dielli -Hamez Jashari - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store