Titulli Lori - Uran Dervishi - Miranda Hashani - Lok Komoni - Violeta Kajtazi - Arshik Miftari - Potpuri
Ndëgjuar 91
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Lori - Uran Dervishi - Miranda Hashani - Lok Komoni - Violeta Kajtazi - Arshik Miftari - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store