Titulli Shaliani - Evladi
Ndëgjuar 154
Shkarkuar 38
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shaliani - Evladi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store