Titulli Altin Sulku ft. Gerona Hyska - DASHNIJA
Ndëgjuar 162
Shkarkuar 21
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Altin Sulku ft. Gerona Hyska - DASHNIJA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store