Titulli Aurela Gaqe x Eli Fara - Babi im
Ndëgjuar 177
Shkarkuar 19
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aurela Gaqe x Eli Fara - Babi im - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store