Banner

Banner

Titulli Nertila Vreto - Bjeri gajdes
Ndëgjuar 48,301
Shkarkuar 82
Pëlqyer 303
Publikuar 07/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/nertila.vreto.3?fref=ts
https://www.facebook.com/profile.php?id=1435629756&fref=ts
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store