Banner

Banner

Titulli Nertila Selmanaj - Myzeqare pellumbeshe
Ndëgjuar 372,913
Shkarkuar 154
Pëlqyer 728
Publikuar 17/09/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store