Banner

Banner

Titulli Dani - Pellumbeshe
Ndëgjuar 254,279
Shkarkuar 170
Pëlqyer 683
Publikuar 15/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Ramadan Krasniqi DANI - Pëllumbeshë

Video service : Creative Labia +38349399999
Online facebook : https://www.facebook.com/creativelabia

Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM:https://www.instagram.com/produksionilabia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38349399999
....................................
Download :http://smarturl.it/danipellumbeshe
iTunes :http://smarturl.it/danipellumbeshe/itunes
Amazon :http://smarturl.it/danipellumbeshe/amazonmusicbuy

....................................
Listen:
Spotify: http://smarturl.it/danipellumbeshe/spotify
Deezer: http://smarturl.it/danipellumbeshe/deezer
AppleMusic: http://smarturl.it/danipellumbeshe/applemusic

.................................................................................

Muzika : Ardian Kastrati
Teksti : Ekrem Kryeziu
Kamerë : Blerim Gjinovci
Video montazhi : Ilir Mustafa
Producent : Shkumbin Kryeziu

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store