Banner

Banner

Titulli Nertila Vreto - Zemren nuk ta fal
Ndëgjuar 1,139,791
Shkarkuar 170
Pëlqyer 3,376
Publikuar 09/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Orkestroi: Valter Beqo
W88 Records
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store