Titulli GJEJTI - Zemren e prisht
Ndëgjuar 536
Shkarkuar 35
Pëlqyer 0
Publikuar 06/02/2023

Texti i këngës

GJEJTI - Zemren e prisht - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store