Titulli Nijazi Thaci - Ma trazove zemren
Ndëgjuar 138
Shkarkuar 9
Pëlqyer 0
Publikuar 13/02/2023

Texti i këngës

Nijazi Thaci - Ma trazove zemren - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store