Banner

Banner

Titulli Nertila Vreto - Nje gjahtar me fat
Ndëgjuar 32,743
Shkarkuar 65
Pëlqyer 265
Publikuar 27/09/2014

Loading...
Informatat e këngës
Realized in 2009
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store