Banner

Banner

Titulli Nertila Vreto - Nazemadhja
Ndëgjuar 72,264
Shkarkuar 70
Pëlqyer 319
Publikuar 19/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store