Banner

Banner

Titulli Nertila Vreto - Pas zerit kokoshit
Ndëgjuar 90,678
Shkarkuar 94
Pëlqyer 298
Publikuar 10/04/2011

Loading...
Informatat e këngës
Grupi i Kolonjes

Xhemal Dalipi - solist
Muharem Koci -- klarinet
Nevil Zyberi - fizarmonike
Gjergj Simo -- llahute
Perparim Hoxha -- dajre

Erseke
Shqiperi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store