Banner

Banner

Titulli Nertila Vreto - E tunde zeqo e tunde
Ndëgjuar 116,659
Shkarkuar 99
Pëlqyer 450
Publikuar 13/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store