Titulli Lumnie Ramadani - Ti Je Zemra e Motres
Ndëgjuar 130
Shkarkuar 9
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Lumnie Ramadani - Ti Je Zemra e Motres - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store