Titulli Olsi Bylyku x HAZY - Ca Ca
Ndëgjuar 1,020
Shkarkuar 72
Pëlqyer 3
Publikuar 05/12/2022

Texti i këngës
Baby per ty ca,nuk kam ngju
Hala flen me tjeter e menon per mu
Po hajd se ki me pa, ti pa mu
Ka me tmar malli, mu taku

(Rfr 2x)
O Baby per ty ca ca ca,nuk kam ngju
Hala flen me tjeter e menon per mu
Po hajd se ki me pa pa pa, ti pa mu
Ka me tmar malli, mu taku

(Olsi)
E kur mke pa me tjera ke thon ani ani ani
E mrena ty tka zon inati qe nuk je mo tani
Mmm ta ka thon dhe mami
Mos e le me ik se nuk gjen mo si ai djali

Spo folim per dje dje,planet per nji bebe
Ti e din sa teste, kena mbajt sekrete
Si tatto mbete, prej menjes smu heke
E si refrene,kujtimet mi le le

Nuk e di nfund keq, dola dola un keq dole dole ti keq dola dola un
E nuk e di nfund keq, dola dola un keq dole dole ti keq dola dola un

Rfr 2x)
O Baby per ty ca ca ca,nuk kam ngju
Hala flen me tjeter e menon per mu
Po hajd se ki me pa pa pa, ti pa mu
Ka me tmar malli, mu taku

(Hazy)
Me mu ke pas stil, me mu ke pas krejt
Me mu je kon happy, pa mu je sad
Loja nisi double double, nfund dyt tek e tek
Aroma no trouble sun mu kthy mo te ti back
E don kontaktin permes shoqes tone
Asaj I ngel hatri,se si thom as ca bone
Leje ti inatin se tani ti je e nxonme
Je bo pishman ama vetes ja bone
Oh mi hermosa osa osa mrena me ty rash po nuk e pash
Oh mi hermosa osa osa mrena me ty rash po nuk e pash

(Rfr 2x)
O Baby per ty ca ca ca,nuk kam ngju
Hala flen me tjeter e menon per mu
Po hajd se ki me pa pa pa, ti pa mu
Ka me tmar malli, mu taku

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store