Titulli Olsi Bylyku x Ylli Limani - SE JAN DO DITE
Ndëgjuar 934
Shkarkuar 108
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Olsi Bylyku x Ylli Limani - SE JAN DO DITE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store