Titulli Ryva Kajtazi x Turabi - Hajde ma knena
Ndëgjuar 517
Shkarkuar 22
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ryva Kajtazi x Turabi - Hajde ma knena - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store