Titulli Shaliani - Faleminderit -Nane e Babe
Ndëgjuar 537
Shkarkuar 45
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shaliani - Faleminderit -Nane e Babe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store