Titulli Ymer Bajrami x Bujari vogel - Kalaja e shkupit
Ndëgjuar 463
Shkarkuar 10
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ymer Bajrami x Bujari vogel - Kalaja e shkupit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store