Titulli REZARTA HOXHAJ x FISNIK SULAJ - THELLEZ E GURIT TE THATE
Ndëgjuar 2,502
Shkarkuar 486
Pëlqyer 44
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store