Banner

Banner

Titulli Hekurani ft. Deon Osmani - Nentori i gurit
Ndëgjuar 15,365
Shkarkuar 76
Pëlqyer 41
Publikuar 28/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store