Titulli Gramoz Gervalla - Mir e ki
Ndëgjuar 130
Shkarkuar 20
Pëlqyer 0
Publikuar 15/12/2022

Texti i këngës

Gramoz Gervalla - Mir e ki - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store